https://plstatyba.lt/

Temos: Medicina, sveikata, farmacija.

Vaisingumo klinika Vilniuje – paprastų, bet veiksmingų gydymo metodų sekėja

Kai šeimai nepavyksta pastoti keletą mėnesių, iš pradžių kyla nerimas, vėliau baimė, o galiausiai apima nežinia, ką daryti, kad pavyktų išspręsti tokią problemą… Šiuo metu išeitį surasti nėra sunku, pasirinkus tinkamą Vaisingumo kliniką.

Kur slypi nevaisingumo priežastys?
Nevaisingumo priežastys vienodai priklauso tiek nuo vyro, tiek nuo moters: maždaug 40 procentų priklauso nuo moters, 40 procentų – nuo vyro, vos 10 procentų – nuo abiejų partnerių, o likę 10 procentų priskiriami prie neaiškios kilmės nevaisingumo priežasčių.

Kalbant apie moterų nevaisingumo priežastis, reikėtų pasakyti, kad viena iš populiariausių šio sutrikimo priežasčių yra anksti pradedamas lytinis gyvenimas ir dažnai keičiami lytiniai partneriai. Tokiais atvejais žymiai padidėja rizika moterims užsikrėsti žmogaus papilomos virusu (ŽPV), įvairiomis lytinėmis infekcijomis, kurios ilgainiui gali sukelti uždegimą. Antroje vietoje – įgimti arba įgyti hormonų apykaitos sutrikimai, kurie taip pat nulemia nevaisingumą.

Kalbant apie vyrų nevaisingumą, jį dažniausiai sukelia spermos pakitimai, kurie gali būti ir įgimti, ir įgyti. Taip pat svarbu akcentuoti, kad reikšminga ir aplinka, kurioje jie gyvena ar dirba (pavyzdžiui, radiacijos lygis, cheminių priemonių poveikis ir kt.). Natūralaus vaisingumo kliniką Vilniuje įkūręs gydytojas Marius Marcinkevičius teigia pastebėjęs, jog vyrai rečiau kreipia dėmesį į aplinką, darbo sąlygas ir savo gyvenimo būdą. Jų žalingi įpročiai (rūkymas, alkoholio vartojimas) ir netinkamas, pasyvus gyvenimo būdas neigiamai veikia vyrų vaisingumą. Vis tik reikėtų stengtis gyventi aktyvesni, pilnavertišką gyvenimą, subalansuoti savo mitybą.

Svarbiausia, kad Vaisingumo klinika (Vilniuje) atliktų tikslius ir patikimus tyrimus
Tradicinės medicinos atstovų teigimu, vaisingumo pažinimas – tai vientisa nevaisingumo diagnostikos ir gydymo dalis, kuri leidžia:

  1. nustatyti moters hormoninę ciklo disfunkciją – vieną iš nevaisingumo priežasčių;
  2. taikyti medikamentinę ar chirurginę terapiją ir įvertinti moters sėkmę neinvaziniais metodais (tokiais atvejais svarbu įvertinti ciklo stebėjimo duomenis);
  3. natūraliai atpažinti vaisingas ir nevaisingas ciklo fazes, siekiant nustatyti patį palankiausią laiką pastoti.

Svarstant apie nevaisingumo gydymą, prieš tai reikia išsiaiškinti jo priežastis, kiek laiko moteris nepastoja, ar reguliarus jos menstruacijų ciklas, ar nesirgo lytiniu būdu plintančiomis infekcijomis, ar nebuvo nustatyta uždegimų. Bet kuriuo atveju tam, kad būtų nustatyta nevaisingumo priežastis ir paskirtas gydymas, porai turi būti atlikti išsamūs tyrimai.

Vaisingumo klinika Vilniuje, įkurta geriausio savo srities profesionalo M. Marcinkevičiaus, yra šiuolaikiška ir pažangi – visi reikalingi tyrimai (hormoniniai, infekciniai, ultragarsiniai ir pan.) čia atliekami atsakingai ir kruopščiai. Kvalifikuota komanda čia visuomet porai suteikia visą reikiamą informaciją bei paskiria konkretų, tinkamiausią gydymą.

Tad jei nepavyksta pastoti, nesikankinkite, nustumkite nerimą bei baimes į šalį ir kreipkitės į Vaisingumo kliniką Vilniuje, kurioje Jums bus atlikti tikslūs tyrimai, padedantys nustatyti nevaisingumo priežastį, ir paskirtas individualus natūralus gydymas – akupunktūra, elektroakupunktūra, šildymo terapija ar žolelių terapija. Leiskite sau mėgautis gyvenimu, išpildykite savo norą susilaukti vaikų ir patikėkite, jog „Jūsų stebuklas – Vaisingumo klinikos Vilniuje pagrindinis tikslas“. Čia dirbama vardan Jūsų.

Daugiau informacijos: www.vaisingumasnaturaliai.lt

Susiję straipsniai:
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/