http://www.parodos.lt/parodos/sveikatos-dienos-2020/

Temos: Švietimas, ugdymas, kultūra.

STUDIJOS 2019

2019 vasario 7-9 dienomis vyks tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda 

STUDIJOS – didžiausia tarptautinė paroda Baltijos šalyse ir svarbiausias žinių bei karjeros planavimo renginys Lietuvoje. Čia pristatomos visos mokymosi, studijų, neformalaus švietimo paslaugos Lietuvoje, užsienio aukštųjų mokyklų programos, savanorystės ir kitos savirealizacijos galimybės, verslo įmonių, kuriančių patrauklias darbo vietas, pasiūlymai, neformalaus švietimo ir saviugdos paslaugos.

STUDIJOS 2019 tema – karjeros planavimas. Žinai, kas esi. Sužinok, kuo būsi.

Kodėl STUDIJOS 2019?
– svarbiausias žinių ir karjeros planavimo renginys Lietuvoje, padedantis jaunuoliams apsispręsti, ką veikti baigus mokyklą ir kaip kurti savo ateitį;
– išgryninta tematika, aktuali planuojantiems karjerą, mokymąsi, studijas;
– daugiau nei 120 naudingų renginių – konferencijų, pristatymų, įkvepiančių susitikimų, diskusijų;
– karjeros, verslo, mokslo ir kitų specialistų konsultacijos;
– išsamiai pristatomos mokymosi galimybės Lietuvoje ir užsienyje;
– gyvi susitikimai ir betarpiškas bendravimas tarp būsimų studentų, švietimo ekspertų, verslo ir mokslo atstovų.

Parodos naujienos:

1 salė Mokslo ir inovacijų salė „KURIANTI LIETUVA“ skatins jaunimą apie savo ateitį ir gyvenimą galvoti jau dabar. Mąstyti ne tik apie ateinančius keletą metų, po kurių moksleivis pilnavertiškai įsilies į darbo rinką, bet ir apie tai, ką jis galės pasiūlyti, kai keisis darbo rinka. Kokias kompetencijas jis turės būti įgijęs, kad galėtų pateisinti ateities darbdavio lūkesčius bei patenkintų savo poreikius. Šioje salėje bus dalinamasi sėkmės istorijomis, kurios įkvėps moksleivius nebijoti netradicinių kelių, semtis patirties ir žinių iš žinomų verslo, kultūros ir mokslo atstovų.

4 salė Karjeros planavimo mugėje „RENKUOSI PROFESIJĄ“ jaunimui nuo 14 metų bus pristatomas platus spektras aktualiausių Lietuvos darbo rinkoje profesijų. Mugės tikslas – didinti profesinio mokymo patrauklumą ir populiarinti mokymosi visą gyvenimą sampratą. Mugė prisidės prie profesinio mokymo patrauklumo didinimo, teigiamų tėvų nuostatų dėl profesinio mokymo formavimo, mokymosi profesinėse mokyklose prestižo kėlimo.

Parodos metu bus organizuojamas grožio paslaugų sektoriaus nacionalinis profesinio meistriškumo konkursas pagal „Euroskills“ modelio bendruosius reikalavimus. Jaunimui bus patraukliai pristatomos trys aktualios Lietuvos darbo rinkoje profesijos, susijusios su grožio paslaugų sektoriumi, t. y. floristo, kirpėjo ir visažisto profesijos. Vyks ir jaunojo automechaniko profesinio meistriškumo konkursas.

MOKYTOJŲ KAMBARYS. Parodoje veiks mokytojų kambarys, kuriame bus galima pailsėti, pabendrauti, pasivaišinti gardžia kava. Sausio 7-8 dienomis mokytojų kambaryje vyks aktualūs renginiai mokytojams.

Parodos vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius, parodų salės 1, 2, 3, 4, 5.

BILIETAI JAU PREKYBOJE!

www.litexpo.lt/

Susiję straipsniai:
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/