https://plstatyba.lt/

Temos: Medicina, sveikata, farmacija.

Treniruoklis „Samozdrav“

NORMALI KRAUJOTAKA – ILGAS IR SVEIKAS GYVENIMAS

Treniruoklis „Samozdrav“ –  naujausių technologijų pagrindu sukurtas prietaisas, padedantis atkurti kraujotaką ir stiprinti žmogaus sveikatą suvartojant mažiau vaistų.

 Hipertonija, išeminė širdies liga, astma, nemiga, alergija, diabetas, migrena, artritas… Šiomis ir kitomis ligomis vyresniame amžiuje susergama dažnai. Dėl ko žmonės suserga tokiomis ligomis? Serga, todėl, kad mažiau juda, neteisingai maitinasi, patiria stresus, negalavimus paveldi. Pastebėję negalavimus žmonės dažniau griebiasi vaistų, kurių pasirinkimas ir pasiekiamumas yra didžiulis, tačiau nauda dažnai laikina, o šalutinis neigiamas poveikis ilgalaikis. Medicina kovoja su šiomis ligomis, tačiau nugalėti jas iki galo sunkiai pavyksta – štai kodėl jos dažnai vadinamos chroniškomis ar lėtinėmis ligomis. Maždaug nuo dvidešimt penkerių metų amžiaus, kai prasideda organizmo senėjimas, dėl tokių veiksnių kaip hipodinamija, stresas ir kitų, žmogaus kraujagyslės ima siaurėti, sutrinka audinių ir organų aprūpinimas deguonimi, atsiranda lėtinės ligos, beveik visada padidėja kraujospūdis – atsiranda hipertonija.

Žmonės dažnai pripranta prie tokios nors ir nemalonios savo sveikatos būklės, tačiau toks prisitaikymas negali būti laikomas teisingu. Padidėjęs kraujo spaudimas padidina tikimybę susirgti tokiomis ligomis kaip insultas, infarktas. Jeigu apsauginiai mechanizmai tinkamai nesuveikia, nervų sistema pervargsta, sutrinka medžiagų apykaita. Dėl to sumažėja organizmo imunitetas alerginiams, peršalimo ir uždegiminiams susirgimams, kaupiasi druskos, per daug didėja arba krinta svoris, pažeidžiamas vidinės sekrecijos liaukų darbas ir t.t., įskaitant ir auglių susidarymą. Ar šios ligos iš tiesų nepagydomos? Jokiu būdu ne! Daugelis ne tik girdėjo, bet ir patys užsiiminėjo joga, darė kvėpavimo pratimus pagal Buteiko metodą ir pan. Tačiau pastarieji būdai reikalauja daugiau valios pastangų ir laiko sąnaudų. Treniruoklis, apie kurį kalbėsime, gali padėti tiems, kurie nori išvengti IŠL (išeminės širdies ligos) ir hipertonijos, apsisaugoti nuo insulto, infarkto ir kitų lėtinių negalių. Skirtingai nuo kitų gydymo priemonių, specialus kvėpavimo treniruoklis ,,Samozdrav’’, sukurtas N. A. Agadžianiano, Rusijos medicinos mokslų akademijos akademiko ir jo kolegų iš Samaros, pašalina pagrindinę širdies – kraujagyslių ligų priežastį natūraliu, nemedikamentiniu būdu, atliekant fizkultūrinius kvėpavimo pratimus su gerokai mažesnėmis išlaidomis.

Paprastų, kasdien atliekamų 30-60 min. trukmės kvėpavimo treniruočių dėka per 4-10 mėn. susiaurėjusios kraujagyslės sugrįžta į normalią būklę, dėl to sumažėja poreikis kraujagysles plečiantiems preparatams. Darant kvėpavimo pratimus su treniruokliu normalizuojasi širdies apkrova, spaudimas ir pagerėja visų organų taip pat širdies ir smegenų normalus aprūpinimas krauju. Taigi, sumažėja ir infarkto ir insulto grėsmė. Normalios kraujotakos atkūrimas yra svarbi profilaktikos sąlyga, norint išvengti tokių susirgimų kaip jau minėta hipertonija, išeminė širdies liga, osteochondrozė, astma, bronchitas, nemiga, alergija, aterosklerozė, migrena, artritas, parodontozė, artrozė, prostatitas, kolitas, gastritas, vidurių užkietėjimas, skrandžio žaizdų ligos, 2-o tipo diabetas. Padidėja organizmo imunitetas, atsparumas virusiniams susirgimams, gripui ir t.t.

Išradimas yra užpatentuotas, pelnęs aukščiausių apdovanojimų tarptautinėse parodose Briuselyje, Maskvoje, Paryžiuje.

Kvėpavimo pratimai su treniruokliu padeda įveikti ir išvengti daugelio susirgimų, ypač širdies kraujagyslių sistemos, kvėpavimo organų, virškinamojo trakto, judėjimo-atramos aparato ir kitų negalavimų, kuriuos sukelia kraujotakos sutrikimai ir raumenų spazmai.

Treniruoklis susideda iš dviejų kamerų, tiesiogiai sujungtų su vamzdeliu. Vidine kamera galima reguliuoti krūvį organizmui. Išorinė kamera reikalinga tam, kad būtų galima padidinti anglies dvideginio koncentraciją įkvepiamame oro mišinyje. Reguliuojant papildomos kameros dydį, reguliuojama ir įkvepiamo oro mišinio sudėtis (kuo didesnė kameros talpa, tuo CO2 koncentracija didesnė).

Mes siūlome paprasto varianto treniruoklį su kintamo dydžio gofruota talpa ir eksportinio varianto treniruoklį su reguliuojamo dydžio plastikine talpa ir pasukama viduriniąja kamera.

 Į treniruoklio (TFI) kompleksą įeina Kapnometras – paprastas įrenginys matuoti kvėpavimo lygiui ir anglies dvideginio (CO2) kiekiui kraujyje. Tai polietileninis fiksuoto dydžio (13 L) maišelis su dviem vožtuvėliais. Kvėpuojant maišelis prisipildo iškvepiamo oro mišiniu per tam tikrą laiką (per 1-4 minutes), iš kurio pagal pateikiamas lenteles nustatoma CO2 koncentracija organizme.

Treniruoklio ,,Samozdrav” pagrindinė dalis yra kapnikatorius – įrenginys, formuojantis aktyvią kvėpavimo aplinką, skirtingą nuo atmosferos, su mažesniu deguonies kiekiu ir padidintu (reguliuojamu) CO2 kiekiu. Kasdien 30 -60 min. kvėpuojant per kapnikatorių įprastu, ramiu, lygiu, be sulaikymų kvėpavimu, galima pasiekti laikiną, padidintą CO2 kiekį kraujyje (priklausomai nuo reguliavimo, bet ne daugiau už normą 6,5 nuošimčių).

Kadangi šie pasikeitimai organizme yra analogiški pasikeitimams, vykstantiems dėl fizinių krūvių, kapnikatorius oficialiai vadinamas ,,Treniruokliu- fizkultūriniu imitatoriumi”. Pakanka per dieną vienos trumpalaikės kvėpavimo treniruotės ir jūsų kvėpavimo intensyvumas, esant ramybės būklei, per keletą mėnesių sumažės iki normos. Naudodami kas mėnesį arba kas du mėnesius antrą įrenginį, tai yra kapnometrą, įeinantį į komplektą, Jūs galite patys matuoti savo kvėpavimo intensyvumą ir atitinkamai stebėti jo normalizavimosi procesą.

Naudojantiems ,,Samozdrav”, pagyvenusiems žmonėms po 4-10 mėn. treniruočių net iki kelių kartų gali sumažėti minutinė kvėpavimo apimtis (MKA), pvz. nuo 8-12 iki 3-5 litrų per minutę. Atitinkamai CO2 kiekis kraujyje palaipsniui didės ir priartės arba pasieks 6-6,5 nuošimčių (procentų) normą.

Normalizavusis kraujotakai per išplėstas mikrokraujagysles, pašalinama išemijos būsena, t. y. deguonies badas ląstelėse. Ląstelės pradeda dirbti pilnu pajėgumu, gerai vykdydamos savo funkcijas. Vienas iš svarbiausių visų ląstelių geresnio aprūpinimo deguonimi rezultatų – tai padidėjęs imuninis organizmo statusas. Imuninė sistema sudaryta iš ląstelių, o pagrindinė jų normalaus darbo sąlyga – tai normalus aprūpinimas deguonimi.

Treniruoklio fizkultūrinio imitatoriaus ,,Samozdrav” išskirtinė ypatybė, tai paprastumas ir prieinamumas. Skirtingai nuo Buteiko metodo (ir jam panašių), juo gali naudotis bet kuris žmogus, bet kokio amžiaus, kadangi čia nereikalingos jokios fizinės ar valios pastangos. Naudojant kapnikatorių, nesugaištama papildomai laiko, kadangi jį galima naudoti, pvz., skaitant laikraštį ar žiūrint televizorių.

Turėdami ir kuklias pajamas, šiandien žmonės gali įsigyti „Samozdrav“. O jo įsigijimo išlaidos greitai atsiperka ir duoda žmogui realią ekonomiją, kadangi reguliariai treniruojantis sudaromos sąlygos mažiau pinigų išleisti vaistams.

,,Nejaugi toks nedidelis plastmasinių detalių rinkinys, plius ,,maišas” iš polietileno, gali iš tikrųjų duoti tokį fantastišką efektą?” Dažnai žmonės nustemba ir nepasitiki. Mūsų pagrindinis teiginys yra tai, kad daugumos labiausiai paplitusių chroninių susirgimų pagrindinė priežastis – tai arteriolių susiaurėjimas dėl CO2 trūkumo.

 Smulkiau apie komplekso „Samozdrav“ panaudojimą ir jo privalumus, bei treniruočių metodikągalite pasiskaityti knygoje Išeitis iš aklavietės“.

Susiję straipsniai:
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/