https://plstatyba.lt/

Temos: Medicina, sveikata, farmacija.

Dantų implantacija Kaune

Dažniausiai implantai ir dantų protezai – du neatskiriami dalykai. Pirmiausia norime paaiškinti, implantas – mažas sriegelis, kuris įsukamas į dantį vietoj buvusios šaknies. Taip jis užpildo vietą, kurioje buvo dantis ir sukuria galimybę pritvirtinti protezus. Kartais žmonės netenka vieno ar kelių dantų vienu metu, todėl danties implantai – puiki galimybė įveikti nemalonumus dėl tokios situacijos.

Kartais žmonės mano, jog implantai jiems nereikalingi ir jie gali gyventi be kelių dantų burnoje. Tačiau iš tiesų tai blogas pasirinkimas. Jei netekote vieno ar kelių dantų vienoje vietoje, galite sukelti pavojų ir kitiems. Todėl būtina užpildyti tuščią vietą, kad išvengtumėte papildomų nemalonumų.

Štai kelios priežastys, kodėl verta rinktis implantus:

apsaugosite kitus dantis, jie „neišsivaikščios“ ir neišsiklaipys;
ant implanto puikiai laikysis protezuojamo danties vainikėlis;
danties implantas – ilgaamžis gaminys, todėl tai dažniausiai vienkartinis gydymas;
Po implantacijos galėsite džiaugtis patogesniu kramtymu, implantai padės smulkinti maistą ir atstos tikrus dantis;
niekas nepastebės, jog buvote netekę vieno ar kelių dantukų.

Ar verta bijoti?
Visgi, kai mes užsimename pacientams, jog dėl sveikatos gerinimo tikslų jiems gali būti reikalingi dantų implantai, ne vienas sėdintis gydytojo kėdėje pašiurpsta. Dažniausiai dėl to, jog žmonės vis dar kreipia dėmesį į įvairius mitus ir legendas. Štai keletas pagrindinių teorijų, kurios gajos pacientų tarpe, tačiau nėra teisingos.

Neįmanoma pritapti prie implanto.

Kone pats populiariausias mitas, susijęs su dantų implantacija – tai, kad prie implanto neįmanoma priprasti. Net jei ir jis atrodys puikiai, Jūs visuomet jausite svetimkūnį burnoje. Tačiau tai netiesa. Paliudyti Jums gali daugybė žmonių, kurie jau pasinaudojo implantacija. Užtenka vien pasidomėti plačiau, kas per daiktas danties implantas, atsiliepimai dažniausiai tik teigiami. Jais galite pasikliauti.

Liksiu be dantų.

Kartais žmonės mano, dantų implantacija – labai ilgas procesas. Taip, tam reikia šiek tiek laiko, tačiau esama įvairių situacijų. Štai pacientai kartais atsisako danties implantų, nes mano, kad pašalinus nuosavus dantis, kurių sutaisyti nebeįmanoma, teks gerokai laiko vaikščioti be jokių dantų burnoje, kol žaizdos sugys ir tik tada jiems bus įsriegiami dirbtiniai danties implantai. Netiesa. Šiuolaikinė medicina gali pasiūlyti pažangius sprendimus ir implantacija bus atlikta vieno vizito metu. Jei implanto reikia vienam ar porai dantų, šiuolaikinės priemonės leidžia dantis pašalinti ir tuojau pat įsukti implantus vieno vizito metu. Daugiau nebereikia jaudintis, jog neturėsite danties ir visi aplinkiniai tai pastebės.

Brangus malonumas.

Dar vienas gajus mitas – implantų kainos paprastam lietuviui – neįkandamos. Tačiau taip iš tiesų nėra. Jūsų stomatologas padės Jums išsirinkti implantus pagal Jūsų biudžetą, nes toli gražu brangūs ne visi danties implantai, kaina dažniausiai priklauso nuo procedūros sudėtingumo ir implantų gaminimo medžiagos. Pasikalbėję su savo stomatologu suprasite, kad dirbtiniai implantai nėra brangi, greičiau jau naudinga procedūra.
dantu implantacija

Gijimo laikotarpis ir rezultatai

Nesvarbu, ar implantacija buvo atlikta vienu, ar keliais etapais, po jos galima jausti tam tikrus nemalonius pojūčius. Dantenos gali šiek tiek patinti ar būti pažeistos, o implantų vietoje gali atsirasti nedidelis skausmas ar silpnas kraujavimas. Vis dėlto, šie nemalonūs pojūčiai turėtų per daug nesutrukdyti įprasto gyvenimo ritmo ir per kelias dienas praeiti. Jeigu jie nepraeina, verta dar kartą apsilankyti pas profesionalų odontologą.

Po kiekvieno procedūros etapo, vertėtų vengti labai kieto maisto. Minkštesni ar skystesni maisto produktai turėtų būti vartojami apie 10-14 dienų, kol praeina pirminis gijimo laikotarpis. Implantacija dažniausiai būna sėkminga, tačiau tam tikri faktoriai gali pabloginti siekiamus rezultatus. Vienas iš jų – rūkymas, kuris pažeidžia kietuosius ir minkštuosius audinius. Šie audiniai negali tinkamai atsinaujinti bei tampa labai neatsparūs įvairiems uždegiminiams procesams.

Savo pacientams siūlome tai, kas šiandien naujausia ir geriausia. Daugelį pažangiausių technologijų mūsų specialistai įsisavino pirmieji ar vieni pirmųjų Lietuvoje, todėl savo darbo kokybę grindžiame patirtimi ir atsakingumu.

PATIKĖKITE MUMS SAVO DANTŲ PROBLEMAS IR JŪS NESLĖPSITE SAVO ŠYPSENOS!

Gintaro Janužio odontologijos klinika

Išankstinė registracija: tel. 8 640 44360

Tinklalapis: www.gintaroklinika.lt


Susiję straipsniai:
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/