https://plstatyba.lt/

Temos: Medicina, sveikata, farmacija.

Dantų atkūrimas „All-on-4®” koncepcijos metodu: kaip suprasti, kad tai yra tobulai jums tinkantis pasirinkimas?

Dantų atkūrimas – procesas, iš kurio tikimąsi ne tik pačios geriausios kokybės, bet visiško lūkesčių išpildymo. Šių dienų odontologija siūlo įvairius sprendimus dantų netekusiems žmonėms, tačiau siekiant paties geriausio rezultato, svarbu atsižvelgti į vieną aplinkybę – būtina pasirinkti tinkamai. Kad būtų lengviau nuspręsti, ar konkretus šypsenos atkūrimo būdas iš tiesų pateisins jūsų lūkesčius, verta atkreipti dėmesį į detales, leidžiančias suprasti, kad geresnio pasirinkimo tikrai nerasite. Taigi, pats metas sužinoti, kokios aplinkybės atskleidžia, kad *„All-on-4®” metodas jums tinka tobulai.

*„All-on-4®” – Nobel Biocare registruotas prekinis ženklas

Esate netekę didžiosios dalies ar visų dantų

Ne paslaptis, kad prarastų dantų skaičius yra vienas iš veiksnių, leidžiančių suprasti, kada ir koks jų atkūrimo metodas tinka labiausiai. Kalbant apie „All-on-4®” sprendimą, verta akcentuoti, jog tai yra ideali išeitis žmonėms, netekusiems didžiosios dalies ar visų dantų.

Pageidaujate maksimalių rezultatų ir minimalaus implantų skaičiaus

Daugelis žmonių ieško galimybių, kaip minimaliomis priemonėmis pasiekti maksimalių rezultatų. Dantų atkūrimas – taip pat ne išimtis: jei pageidaujate sprendimo, leidžiančio minimaliu implantų kiekiu atkurti maksimalų dantų skaičių, tai geresnės išeities nei „All-on-4®” metodas tikrai nesurasite. Būtent šis sprendimas leidžia atkurti viso žandikaulio dantis tik ant 4 implantų.

Aktualus laiko taupymas

Ko gero, nė nereikia ir sakyti, ką kiekvienam iš mūsų reiškia laikas – tai vienas brangiausių dalykų. Taigi, dauguma žmonių ieško tokių sprendimų, kurie užtikrintų patrauklias šio ištekliaus sąnaudas. Akivaizdu, kad šiuo aspektu „All-on-4®” yra tobulas pasirinkimas, kadangi  šypsenai atkurti reikės tik vienos dienos.

Ieškote sprendimo, leidžiančio kuo greičiau gyventi įprastu režimu

Darbai, įvairūs įsipareigojimai, buities rūpesčiai, pomėgiai: visa tai daugelio žmonių gyvenimą paverčia nuolat besisukančia karusele, tad atrodytų, atsisakyti įprasto gyvenimo nesinori, o kai kurias atvejais – tokia galimybė apskritai yra sunkiai įsivaizduojama. Galima tik pasidžiaugti, jog sprendimas atkurti dantis šiuo metodu, tikrai neatitrauks nuo to, kas svarbu – apribojimai, kuriuos patirsite po implantacijos, beveik neturės jokios įtakos jūsų kasdienybei.

Domina ir mažesnės gydymo išlaidos

Dantų atkūrimas šiuo metodu gali tapti patrauklus ir tiems žmonėms, kuriuos domina mažesnės gydymo išlaidos. Lyginant įprastą dantų atkūrimą implantais bei „All-on-4®” sprendimą matyti, kad jį pasirinkęs pacientas turi galimybę sutaupyti apie 40 – 60 proc. lėšų.

Norite ne tik gražios, bet ir natūralios šypsenos

Jei reikėtų įvardinti vieną dažniausių veiksnių, kuris kelia nerimą pacientams, tai būtų atkurtų dantų tikroviškumas. Pacientai žino, kad gali tikėtis gražios šypsenos, tačiau, ar atkurti dantys atrodys tarsi savi? Belieka tik pridurti, kad šiuo metodu atstatyti dantys iš tiesų garantuos ne tik estetinį patrauklumą, bet ir natūralumą: atkurtų dantų dydis, forma, spalva – viskas atrodys taip, lyg turėtumėte savus dantis.

Nedžiugina chirurginės intervencijos

Būtent jos yra tai, ko norisi išvengti arba bent jau sumažinti jų skaičių. Tik ar įmanoma? Taip, jei nuspręsite pasirinkti „All-on-4®” metodą. Jei atkuriant dantis tradiciniais implantais gali prireikti net 2 – 4 chirurginių procedūrų, tai „All-on-4®” metodas užtikrins, kad jūsų lauks tik 1 tokio pobūdžio procedūra.

Siekiate teigiamų išvaizdos pokyčių

„All-on-4®” metodas turėtų būti aktualus ir kiekvienam, kuris siekia teigiamų išvaizdos pokyčių. Visiškas dantų atkūrimas užtikrins jaunatviškesnę jūsų išvaizdą – kai kurie pacientai atrodo taip, tarsi būtų atjaunėję dešimtmečiu ar daugiau.

Neturite pakankamai žandikaulio kaulo, tačiau vis tiek svajojate apie dantų atkūrimą implantais

Dauguma žmonių nori atkurti prarastus dantis implantais, tačiau susiduria su kliūtimi – neturi pakankamai žandikaulio kaulo. Tokiu atveju galima trūkstamą kaulo audinių kiekį priauginti, tačiau ši procedūra reiškia, kad pacientas patirs daugiau diskomforto, išlaidų, be to, ilgės gydymo laikotarpis. Na, o „All-on-4®” metodas leidžia išvengti šios procedūros ir mėgautis dantimis, atkurtais ant implantų.

Vertinate ilgalaikius ir ekonomiškus sprendimus

Jei esate vienas iš tų žmonių, kuris tikisi ilgalaikių bei ekonomiškų sprendimų, šiuos jūsų lūkesčius tikrai pateisins „All-on-4®” technologija, kadangi ją taikant atkurti dantys tarnaus visą gyvenimą.

Tikitės ženkliai pagerėjusios gyvenimo kokybės

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad šis metodas yra idealus sprendimas tiems, kurie nori pagerinti savo gyvenimo kokybę. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad viskas, ką jums gali suteikti „All-on-4®” yra tik atkurti dantys, pažvelkite, kiek visko telpa šiame pokytyje. Tai – galimybė nevaržomai juoktis bei kalbėti; mėgautis pasirinktu maistu; stebėti teigiamus išvaizdos pokyčius; džiaugtis gerėjančia fizine bei emocine būkle; labiau pasitikėti savimi ir kasdien mėgautis aukštesne gyvenimo kokybe.

Ieškote būdų, kaip atkurti kuo daugiau dantų ant kuo mažiau implantų? Norite kuo mažiau laiko praleisti dantų klinikoje? Domina mažesnės gydymo išlaidos? Aktualūs teigiami išvaizdos pokyčiai? Tai – tik keletas veiksnių, rodančių, kad „All-on-4®” metodas gali būti idealiai jums tinkantis sprendimas. Tad nepraleiskite galimybės juo pasinaudoti.

Platesnė informacija: www.implantaiplius.lt

Susiję straipsniai:
https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/