https://plstatyba.lt/

Lietuviška jautiena, UAB

Adresas: Pramonės g. 1, Alytus, LT-62175

Vadovas: Bronius Guževičius Direktorius(-ė)

 • Įm. kodas: 304750753
 • PVM kodas: LT100011431816
Kontaktai:
Įmonės straipsniai / Naujienos:
Atsiliepimai:
  Veikla ir teikiamos paslaugos:

  Mūsų misija yra populiarinti Brandintos jautienos vartojimą Lietuvoje ir kiekvieną dieną griauti mitus apie kietą ir neįkandamą mėsą.

  Mūsų veikla yra Sausuoju bei Šlapiuoju būdu brandintos jautienos gamyba. Mes ne tik apdorojame jautieną, bet ir patys ir auginame veislinius galvijus mūsų ūkyje Alytaus rajone.

  Mūsų ūkis įregistruotas dar 1995 metais, pagrindinė šaka yra augalininkystė. Viso dirbame apie 1600 ha. Mūsų ūkis yra didžiausias ūkininko ūkis regione ir pats inovatyviausias. Nuolat investuojame į naujausias technologijas, įrengimus, nuolat mokomės ir domimės kaip viską padaryti paprasčiau, greičiau ir kokybiškiau.
  Didėjant gyvulių skaičiui ūkyje, vis didesnę dalį užima natūralios pievos. Auginame Simmental veislės karvutes, dėl jų puikios sveikatos, pieningumo ir lengvo veršiavimosi. Jos visą sezoną laisvai ganosi laukuose.
  Pasitelkę naujausias šėrimo technologijas penime Aberdyn Angus bei Simmental veislės jautukus, kurie ir keliauja į mūsų cechą, o po to į geriausius Lietuvos restoranus ir specializuotas parduotuves.

  Filialai/Padaliniai:
  https://www.iv.lt/?gclid=EAIaIQobChMIlK_2zszk5gIVgo0YCh01HQakEAEYASAAEgJx_fD_BwE/