LTkatalogas

Kalėdinė mugė – paroda Angelų vaikai – su meile jums Spausdinti
Žiniasklaida, informacija, naujienos

Gruodžio 11 d. 10-15 val. (II a. fojė, auditorijos) vyks Kalėdinė mugė – paroda "Angelų vaikai – su meile jums"

Savo sukurtais darbeliais iš stiklo, molio, medžio, siūlų prekiaus Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų ir pensionatų vaikai.  Muzikinėje programoje dalyvaus: Vilniaus m. Artūro Noviko džiazo mokyklos auklėtiniai (vad. Rūta Buivydaitė ir Giedrė Rimšaitė), Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupė „DO RE MI FA” (vad. Asta Niauronienė), Vilniaus r. Rudaminos meno mokyklos mokiniai Tomas Raškevičius ir Vaidas Vitkūnas (mokyt. Andrius Šimkus),

J. Basanavičiaus gimnazijos mokiniai (vad. Arūnas Pikšrys), Vilniaus m. karatė Goju Ryu klubas „Dojo” (prezidentas Artūras Vanagas). Renginio metu veiks balionų lankstymo kūrybinės dirbtuvės, bus apdovanoti LR Vaiko teisių kontrolieriaus įstaigos Logotipo konkurso laureatai.

Mugėje – parodoje „Angelų vaikai – su meile Jums“išradingi darbai ir pramogos
 Vilniaus mokytojų namai kartu su Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga gruodžio 11 dieną (šeštadienį), organizuoja tradicinę specialiųjų mokyklų ir pensionatų auklėtinių darbų mugę – parodą „Angelų vaikai – su meile Jums“. Šiemet ji rengiama jau vienuoliktąjį kartą.
Mugė – paroda „Angelų vaikai – su meile Jums“ Vilniaus mokytojų namuose veiks nuo 10 valandos ryto.
Renginyje savo sukurtais darbeliais iš stiklo, molio, medžio, siūlų ir kitų priemonių prekiaus Lietuvos specialiųjų ugdymo įstaigų ir pensionatų vaikai.
Visų atėjusiųjų laukia smagūs žaidimai, linksma muzikinė programa, kurią paruošė A. Noviko džiazo, B. Jonušo, Rudaminos mokyklų, J. Basanavičiaus gimnazijos, karatė klubo „Dojo“ auklėtiniai. Taip pat fotosesija su žymiais žmonėmis ir atrakcija iš balionų „Spalvinga magija“, bei LR vaiko teisių kontrolieriaus įstaigos logotipo sukūrimo konkurso nugalėtojų apdovanojimai.
Lietuvos specialiųjų mokyklų ir pensionatų mugė „Angelų vaikai – su meile Jums“ Vilniaus mokytojų namų kartu su Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga organizuojama nuo 2005 metų. Du kartus per metus – žiemą ir pavasarį per Atvelykį – į Vilniaus mokytojų namus suvažiuoja keli šimtai neįgaliųjų vaikų iš įvairių globos ir ugdymo įstaigų, kurie atveža vis įdomesnių, kartais net garsių menininkų kūriniams prilygstančių darbų.  Šiai šventei jie ruošiasi iš anksto – visus metus gamina darbelius, kuriuos su pasididžiavimu demonstruoja vilniečiams ir visiems susidomėjusiems renginiu. Visi gauti už parduotus darbelius pinigai atitenka patiems autoriams. Kasmet šis tradicinis renginys sulaukia vilniečių, miesto svečių ir žiniasklaidos dėmesio.
Kalėdos - tai stebuklas ir galimybė prisiliesti prie paslapties. Kalėdų laukimas - tai viltis, kad kažkas pasikeis, tikėjimas, kad visko galima pasiekti, žinojimas, kad meilė artimui ir yra didžiausia dovana.

 Plačiau apie renginį Vilniaus mokytojų namų direktorė Zita Žepnickienė. Tel. 262 3514, 8 699 31550.


Vilniaus mokytojų namai
Vilniaus g. 39-6, Vilnius

2010.12.01

 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis