LTkatalogas

Taisyklės Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Norintiems įtraukti savo įmonės kontaktus į LTkatalogas duomenų bazę, arba atnaujinti informaciją - atsiųskite įmonės rekvizitus el.paštu: info[@] ltkatalogas.lt 

Būtini kontaktiniai duomenys
Įmonės pavadinimas:
Įmonės kodas:
PVM mok. kodas:
Adresas:
Pašto kodas:
Miestas:

Veiklos sritis: (pvz. baldu gamyba, prekyba)

Norintiems atnaujinti ar ištrinti informaciją apie savo įmonę (siųsti duomenis el. paštu).

Nemokamai skelbiami tik pradiniai įmonės rekvizitai: pavadinimas, adresas, įmonės ir  PVM mokėtojo kodas. Norėdami patalpinti išsamesnę informaciją apie savo įmonę (veiklos aprašymas, raktiniai žodžiai, el. paštas, aktyvi nuoroda į Jūsų svetainę, logotipas,  nuotraukos, aukštesnė įmonės pozicija rubrikose) susisiekite su mumis ir mes aptarsime reklamos sąlygas arba apsilankykite rubrikoje Reklama.

_____________________________________________________________________________________________________________________

Taisyklės ir autorinių teisių privatumo politika

1. Visos autorinės teisės į LTkatalogas.lt duomenų bazę, svetainės dizainą ir turinio valdymo sistemą priklauso LTkatalogas.lt teisėtam valdytojui.

2. Draudžiama kopijuoti, platintidauginti LTkatalogas.lt portale paskelbtą informaciją ir vaizdinę medžiagą: straipsnius, reklaminius skydelius, nuotraukas ir pan., bet kokiais (išskyrus asmeniniam naudojimui) tikslais platinti ar perkelti į kitas laikmenas bei kitas internetines svetaines, nebent tik gavus administratoriaus sutikimą rašytiniu ar kitu susitarimu.  

3. LTkatalogas.lt portale esantys prekių ir paslaugų ženklai, logotipai, nuotraukos ir pan. priklauso šių prekių ir paslaugų ženklų teisėtiems savininkams.

4. LTkatalogas.lt valdytojai gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jo interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (vizualinę, tekstinę ir pan.), nurodydami autoriaus vardą taip, kaip yra susitarta su informacijos teikėju.

5. LTkatalogas.lt turi teisę, savo nuožiūra ir be atskiro įspėjimo, bet kada keisti svetainės dizainą, duomenų bazės turinį ir joje esančią medžiagą ir informaciją.

6. LTkatalogas.lt pasilieka teisę nepriimti, pašalinti medžiagą ar informaciją, kurios turinys ar išraiškos priemonės pažeidžia ar gali pažeisti LR galiojančius įstatymus ar yra nesusijęs su portalo LTkatalogas.lt naudojimo tikslais bei turiniu ir įstatymo nustatytais atvejais bei tvarka perduoti informaciją apie tai atitinkamoms institucijoms.

7. LTkatalogas.lt portalo valdytojai negarantuoja, kad informacijos pateikimo funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad informacija bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokią medžiagą, kurią jūs skaitote, žiurite, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi LTkatalogas.lt portalu, yra išimtinai Jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik Jūs atsakote už žalą, padarytą Jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai ir pan. Jūs taip pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

8. Vartotojai siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (vizualinę, tekstinę ir pan.) LTkatalogas.lt portalo puslapiuose, suteikia šio portalo valdytojui teises į šios informacijos (vizualinės, tekstinės ir pan.) skelbimą LTkatalogas.lt puslapiuose ir kitose žiniasklaidos priemonėse. LTkatalogas.lt kūrėjai neprivalo atlyginti šios informacijos (vizualinės, tekstinės ir pan.) pateikėjui.

9. Vartotojas turi teisę užsiregistruoti, išsiregistruoti iš LTkatalogas.lt portalo duomenų bazės. Pateikti kontaktinę informaciją užregistravimui, ją taisyti, jei duomenys yra neteisingi.

Iškilus klausimams prašome kreiptis nurodytais kontaktais.

______________________________________________________________________________________________________________________

 

LTkatalogas.lt nėra atsakingas už svetainių, į kurias aktyvuotos nuorodos mūsų svetainėje, turinį.  

LTkatalogas.lt - nerenka, netvarko ir nesaugo tinklalapio vartotojų asmens duomenų.