LTkatalogas

Šv. Valentino dienos pramogos „Oze“ nemokamai vyks net penkias dienas Spausdinti

 Prekybos ir pramogų centras „Ozas“ vilniečius ir miesto svečius šiais metais įsimylėjėlių švente kvies džiaugtis visą ilgąjį savaitgalį – nuo vasario 12 iki 16 dienos.

Visų, apsilankiusiųjų prekybos ir pramogų centre, laukia įspūdingos ir netikėtos pramogos, smagūs konkursai ir, žinoma, romantiška atmosfera. Įsimylėjėliai bus skatinami dalyvauti romantiškiausios poros konkurse, kurio nugalėtojai gaus specialų prizą – apsilankymą „Skybar“ bare ir naktį „Reval Lietuva“ viešbutyje.

Kviečiami užsukti ir tie, kurie nekantrauja sužinoti savo ir antrosios pusės ateitį – profesionali būrėja numerologė nemokamai tikrins visų norinčių porų suderinamumą. O poroms, pageidaujančioms ypatingo prisiminimo bei originalios puošmenos, bus suteikta galimybė nemokamai pasidaryti identiškas tatuiruotes.
  Taip pat „Oze“ lankysis radijo stoties M-1 laidų vedėjai, kurie kvies lankytojus dalyvauti įvairiuose žaidimuose ir laimėti prizus. Be to, visi, apsilankę prekybos ir pramogų centre Šv. Valentino dieną, turės galimybę išvysti dainininko Vudžio koncertą. Užsukusių su visa šeima laukia linksmieji žaidimai vaikams su pasakų personažais ir šeimų karaokė, kurią ves dainininkė Donata.
  Vasario 14-ąją nuo 14 iki 15 val. visi prekybos ir pramogų centro lankytojai bus kviečiami pasivaišinti didžiausiu Lietuvoje širdies formos tortu, sveriančiu apie 110 kg, ir paaukoti bent vieną litą Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro veiklos gerinimui. Specialaus gerumo akcijos torto „Ozo širdis“ ilgis ir plotis sieks po 1,5 m, o jį visą naktį gamins keturi profesionalūs konditerijos meistrai. Tortu galės pasivaišinti daugiau kaip 2,5 tūkst. žmonių. Prie akcijos prisideda ir tortą dalins dainininkas Vudis.
  „Šv. Valentino dieną vilniečius ir miesto svečius kviečiame švęsti prasmingai. Mums svarbu, kad visi lankytojai – tiek įsimylėjusios poros, tiek šeimos – rastų jiems priimtiną šventinį pasiūlymą. O jų bus įvairių – nuo dalyvavimo konkurse, Vudžio koncerto iki burtų ar tatuiruočių darymo. Žinoma, šalia pramogų kviečiame nuveikti ir gerą darbą – paaukoti Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro veiklos gerinimui. Už šį gražų žingsnį kiekvienas bus pamalonintas ypatingu torto gabalėliu“, –  sako prekybos ir pramogų centro vadovė Inga Navickaitė.


Šv. Valentino savaitgalio programa prekybos ir pramogų centras OZAS
2009.02.12 – 02.16 d.

2010.02.12, penktadienis.
Vieta: pagrindinė renginių aikštė 1 a.
15 – 20 val. 
•Romantiškiausios poros konkursas – kviesime fotografuotis poras prie įspūdingai dekoruotos širdies ir dalyvauti Romantiškiausios poros rinkimuose. Centro lankytojai galės balsuoti už labiausiai patikusias poras ir turės galimybę laimėti vieną iš dešimties 25 Lt vertės Ozo dovanų kuponų.
•Poros suderinamumo potencialas – profesionali numerologė konsultuos poras pagal partnerių gimimo datas ir pateiks prognozes apie bendrą jų ateities perspektyvą.
•Bendra tatuiruotė – poroms, pageidaujančioms ypatingo prisiminimo bei originalios puošmenos, suteiksime galimybę nemokamai pasidaryti identiškas tatuiruotes.
•Žaidimai ir pramogos – šventinėje scenoje profesionalus didžėjus kartu su vedėju pasirūpins gera muzika ir nuotaika. Žaidimų nugalėtojai bus apdovanoti Jūsų įsteigtais prizais.

2010.02.13, šeštadienis.
Vieta: pagrindinė renginių aikštė 1 a.
12 – 20 val.
13 – 17 val.
•Romantiškiausios poros konkursas
•Poros suderinamumo potencialas
•Bendra tatuiruotė
•Žaidimai ir pramogos
•Radijo stoties M-1 laidų vedėjai kvies lankytojus dalyvauti įvairiuose žaidimuose. Laimėtojams - ypatingi Jūsų įsteigti prizai. Tiesioginiai reportažai M-1 ir M-1 Plius eteriuose iš prekybos ir pramogų centro „Ozas“.

2010.02.14, sekmadienis.
Vieta: pagrindinė renginių aikštė 1 a.
12 – 20 val.
13 – 17 val.
14 – 15 val.
17 val.
17 – 18 val.
•Romantiškiausios poros konkursas
•Poros suderinamumo potencialas
•Bendra tatuiruotė
•Žaidimai ir pramogos
•Radijo stoties M-1 laidų vedėjai ir vėl svečiuosis Oze.
•Didžiausias Valentino dienos tortas „Ozo širdis“ – visiems gerai žinomas dainininkas Vudis dalins širdies formos tortą „Ozo širdis“. Paaukojusieji vieną litą bus pavaišinti skaniuoju tortu, o surinktos lėšos bus skirtos Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro veiklai paremti.
•Romantiškiausios poros konkurso nugalėtojų paskelbimas. Pačiai romantiškiausiai porai M-1 laidų vedėjai įteiks romantišką prizą, apsilankymą “SKYBAR” ir naktį Reval Lietuva viešbutyje.
•Vudžio koncertas Ozas lankytojams

2010.02.15 – 16, pirmadienis – antradienis.
Vieta: pagrindinė renginių aikštė 1 a. 12 – 14 val.
14 – 20 val. 
•Linksmieji žaidimai vaikams - Linksmieji pasakų personažai kvies vaikus kartu pažaisti ir gerai praleisti laiką.
•Šeimų karaokė – šeimos bus kviečiamos išbandyti savo jėgas atliekant žinomas dainas. Šventės vedėja - gerai žinoma dainininkė Donata. Talentingiausiems ir išradingiausiems dalyviams bus įteikiamos dovanėlės.

Prekybos ir pramogų centras „Ozas“
Ozo g. 18, LT – 08243 Vilnius

2010.02.12.

 

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis