LTkatalogas

Reklaminis skydelis
Mokslo ir švietimo įstaigos, mokymo centrai
Skaičiuojant konkursinį balą pereinama prie suvienodintos 10-balės Spausdinti
2019 m. skaičiuojant konkursinį balą pereinama prie suvienodintos 10-balės skaičiavimo skalės – jis galės būti nuo 4 iki 10 balo.  Naujasis konvertavimas geriau atspindės abituriento pasiekimus, nei ligi šiol naudotas skaičiavimas. 2019 m. minimalaus konkursinio balo kartelė išlaikoma tokia pat kaip pernai.
 
 

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius patvirtino 2019 m. mažiausius konkursinius balus stojant į valstybės finansuojamas studijų vietas universitetuose ir kolegijose. Skaičiuojant konkursinį balą valstybiniai brandos egzaminai iš 16–100 balų vertinimo skalės bus perskaičiuojami į 4–10 skalę, dėl to keičiasi ir mažiausio konkursinio balo skaitinė išraiška.
Skaityti daugiau...
 
Sausio 11 d. - Studijų regata 2019 Spausdinti
2019 m. Sausio 11 d., Klaipėdos „Švyturio arenoje“ vyks studijų ir karjeros mugė - "Studijų regata`19".
 
 

Klaipėdos aukštosios bei profesinės mokyklos vienijasi „Studijų regatai‘19“. Jau 5-ąjį kartą organizuojamas renginys išaugo, siūlo išskirtinę programą ir šįkart kviečia susitikti Klaipėdos „Švyturio arenoje“. 
Čia sužinosi, kur tęsti mokslus baigus mokyklą, pabendrausi su aukštųjų ir profesinių mokyklų atstovais. Šie pateiks aktualią informaciją apie studijas bei priėmimą.
Skaityti daugiau...
 
Parodos: Aukštųjų mokyklų mugė ir Profesinio mokymo mugė Spausdinti
2019 m. sausio 17 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks 2-oji „Profesinio mokymo mugė 2019“ kartu su 18-ąją „Aukštųjų mokyklų muge“.
 
 
 
Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungs ir savo veiklą moksleiviams pristatys užsienio kalbų ir aukštojo mokslo mokyklos, papildomo ugdymo mokyklos bei įmonės rengiančios kursus. 

Renginio tikslas:
 - didinti bendrojo priėmimo į Lietuvos aukštąsias mokyklas sistemos efektyvumą, siekiant užtikrinti sąmoningą ir informacija paremtą studijų pasirinkimą ir prieinamumą;
Skaityti daugiau...
 
Papildomas priėmimas į profesinio mokymo programas nuo lapkričio 14 d. Spausdinti
Nuo šiol į profesines mokyklas bus galima stoti ne vieną, bet dukart per metus: vasarą arba žiemą. Po šią vasarą vykusio priėmimo likus valstybės finansuojamų vietų, šiemet žiemos priėmimas skelbiamas pirmą kartą ir vyks lapkričio 14 – gruodžio 14 d.
 
 

Žiemos priėmimas, kaip ir vasarą vykęs priėmimas, bus vykdomas centralizuotai internetu per LAMA BPO sistemą.

Priimtieji žiemą pradės mokslus vasario mėnesį. Žiemos priėmime galės dalyvauti jau turintieji vidurinį išsilavinimą. Profesinę kvalifikaciją tokiu atveju galima įgyti per 6–18 mėnesių.
Skaityti daugiau...
 
Per pirmą žiemos priėmimo savaitę į profesinio mokymo įstaigas registravosi per 400 stojančiųjų Spausdinti
Per pirmąją žiemos priėmimo į profesinio mokymo įstaigas savaitę paraiškas mokytis padavė 418 stojančiųjų. Šiame pirmą kartą rengiamame priėmime dalyvauja 70 profesinio mokymo įstaigų, iš viso stojantieji gali rinktis iš 395 mokymo programų. Jiems siūloma užimti nuo vasaros priėmimo likusias neužimtas 3 tūkst. vietų.
 
 

Daugiausia stojančiųjų dėmesio kol kas sulaukė Plungės technologijų ir verslo mokykla, Marijampolės profesinio rengimo centras, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centras, Kauno statybos ir paslaugų mokymo centras, Kauno taikomosios dailės mokykla, Klaipėdos E. Galvanausko profesinio mokymo centras, Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokykla, Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla.
Skaityti daugiau...
 
Naujiena. Prasideda žiemos priėmimas Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje Spausdinti
Primėmimas vyks lapkričio 14 – gruodžio 14 dienomis.
 
 
Žiemos priėmimas, kaip ir vasarą vykęs priėmimas, vykdomas centralizuotai internetu per LAMA BPO sistemą (svetainė www.lamabpo.ltwww.lamabpo.lt).  Konsultuotis ir užpildyti prašymą galima ir atvykus į mokyklą adresu Aldonos  G. 4,  Panevėžys, 101 kab. nuo 8.30 iki 16.00 val. Tel. pasiteirauti 860289747. 

Kviečiame mokinius, baigusius 12 klasių, pasirinkti šias mokymo programas Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje:
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis