LTkatalogas

Taupykite laiką augalus laistydami rečiau Spausdinti
Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis

STOCKOSORB® drėgmę palikančios granulės – patikimas sprendimas

Natūrali žemės gerinimo priemonė, kuri tinka medžių, krūmų, žiemos sodų, šiltnamių, daržų, kapų, vejos ir namuose augančių augalų priežiūrai. Dvigubai ilgiau išlaiko drėgmę žemėje, todėl augalus reikia laistyti du kartus rečiau.
Naudojant STOCKOSORB® priemonę pagerėja sėklų sudygimas, pagreitėja daigų augimas, geriau vystosi šaknų sistema. Gaunamas didesnis įvairių kultūrų derlius (pomidorų, morkų, obuolių, uogų ir t.t.) ir gausesnis žiedų žydėjimas. Atlikus bandymus nustatyta, kad STOCKOSORB® visiškai nekenksmingas aplinkai ir žmogui.

Platus taikymo spektras: Kraštovaizdžio formavimas, miškų atsodinimas, sporto vejos, golfo aikštelės, žemės panaudojimas, komercinė sodininkystė, žemės ūkis, šiltnamiai, kapai, alpinariumai, augalų transportavimas ir laikymas. 

 

Kaip naudojama:
STOCKOSORB® sumaišius su vandeniu, granulės virsta gelio dalelėmis, kurios kaupia vandenį ir maistingas medžiagas. Dirvožemyje 1 kg STOCKOSORB® sukaups maždaug 150 litrų vandens. Šaknys auga tiesiogiai per gelio daleles ir naudoja vandenį bei maistingąsias medžiagas.

Galima sodinti dviem būdais:
1 būdas: sodinti tiesiai į vandens prisotintas granules (10 g STOCKOSORB® granulių užpilti 800 ml vandens ir palaukti kol prisisotins).
2 būdas: vandens neprisotintas granules maišyti su žemėmis (10 g STOCKOSORB® maišyti su 3 – 4 litrais žemių). Daigams - 10 cm žemės sluoksniui reikia 50 g/m². Vejoms, rožėms 15 cm – 100 g/m². Sodo augalams ir vazoninėms gėlėms 20 cm - 200 g/m². Medžių, krūmų sodinimui ir persodinimui - 2 kg/m³. Ant žemės sluoksnio maišyto su STOCKOSORB®, užpilti 2-4cm žemių be STOCKOSORB®. Po sodinimo palieti, kad žemėje esančios granulės prisisotintų vandens .

Veiksmingumas:
- Tinka visiems augalams
- Mažina drėkinimo ir tręšimo dažnį
- Palaiko optimalią dirvos aeraciją ir deguonies kiekį šaknų zonoje
- Padidina augalo prigijimą iki 100%
- Apsaugo augalą nuo perlaistymo ir šaknų puvimo
- Augalas gauna reikiamą drėgmę karštomis vasaros dienomis
- Gaunamas diedesnis įvairių kultūrų derlius ir gausesnis žiedų žydėjimas

Kristalai yra ekologiškai saugūs ir dėl savo neutralaus pH visiškai nekeičia dirvožemio rūgštingumo. Baigiantis naudojimo laikui jie suskyla į amoniaką, anglies dvideginį ir vandenį, todėl nėra toksiški jokiems augalams, paukščiams, žuvims, gyvūnams ar įvairiems dirvožemio organizmams.

STOCKOSORB® ekonomiškas sprendimas, kaip efektyviai panaudoti vandenį

Daugiau informacijos
UAB "Baltic nano technologies"
Basanavičiaus al.5, LT-50282, Kaunas
Tel. 8 646 11777
El.p. info@stockosorb.lt

LTkatalogas.lt