LTkatalogas

LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Pasitinkant pavasarį – pirmoji grožio paroda „BEAUTY EXPO 2018“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Išvarius žiemą iš kiemo, vasario 23-25 d. visi šalies grožio specialistai išskubės į Kauno „Žalgirio“ areną, naujai startuosiantį projektą „BEAUTY EXPO 2018“ – naująjį grožio rojų, kur galės susipažinti su aktualiomis naujienomis ir pasidalinti savo žiniomis. 
 
 
Parodos organizatorius „Ekspozicijų centras“ atskleidžia, kad turi ypatingą viziją – siekį, kad ši paroda taptų tradicine susitikimo švente grožio industrijos atstovams, tačiau tuo pačiu ir prieinama vieta eiliniam žmogui, norinčiam jaustis žaviu ir patraukliu kasdien. 
Skaityti daugiau...
 
AUKŠTŲJŲ MOKYKLŲ MUGĖ 2018: PASIRENK PAKEISTI PASAULĮ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai

Siekiant padėti moksleiviams po abitūros pasirinkti aukštąją mokyklą ir studijų programą, 2018 m. sausio 17 d. Kauno Žalgirio arenoje rengiama 17-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“. Mugės renginiuose taip pat bus pristatomos valstybinių universitetų tinklo optimizavimo naujienos, aptariamas studijų kokybės gerinimas, studijų atitiktis valstybės, visuomenės ir darbo rinkos poreikiams. 

Iškart po mugės atidarymo, kuris vyks 10 val., arenos amfiteatre vyks diskusija „Mokslas, studijos ir inovacijos Lietuvoje“. Joje dalyvaus švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė, LR seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo švietimo ir mokslo komiteto pirmininkas Eugenijus Jovaiša,

Skaityti daugiau...
 
Kalėdiniai ir Naujametiniai spektakliai Jūrų muziejaus delfinariume Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kalėdiniai pasirodymai „Delfinai ir Karlsonas, kuris gyvena ant stogo“
 
 
Kviečiame švęsti Kalėdas ir sutikti Naujuosius delfinų draugijoje, prie kurios šiemet prisijungė Mažylis ir Karlsonas, kuris gyvena ant... delfinariumo stogo. Kartu su jais pasitiksime Kalėdų senelį. Tai spektaklis – ne tik ant žemės, vandenyje, bet ir ore! Unikali galimybė dar kartą dideliems ir mažiems išgyventi, pamatyti, patirti vienintelius Lietuvoje artistus, šokančius ore!
 Spektaklių režisierė – Rūta Bunikytė, choreografas – Aurelijus Liškauskas. Vaidina: delfinai, kaliforniniai jūrų liūtai bei jų treneriai, Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro artistas Aurelijus Liškauskas.  
Skaityti daugiau...
 
Kviečia tradicinės respublikinės ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2018“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Vasario 10-ąją Dusetose vyksiančios ristūnų žirgų lenktynės „SARTAI 2018“ bus jau 220-osios jų istorijoje ir 110-osios kaip oficialiai organizuojamas renginys.
 
 

Šiemetinė ne tik žirginio sporto mėgėjų šventė, kasmet sutraukianti po 20-30 tūkst. gerbėjų, dar prasmingesnė – ji įtraukta į valstybės atkūrimo 100-čiui skirtų renginių sąrašą.
Visų ristūnų žirgų lenktynių metu šurmuliuoja didžiausia žiemos mugė, sutraukianti prekybininkus ir tautodailininkus iš visos Lietuvos.
Skaityti daugiau...
 
Sausio 26-28 d. vyks paroda ADVENTUR 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 m. sausio 26 - 28 dienomis Litexpo parodų centre vyks paroda "ADVENTUR 2018"

 
Pradėta rengti 2013 metais tarptautinė paroda ADVENTUR tapo didžiausiu specializuotu tarptautiniu turizmo renginiu Baltijos šalyse. Per penkerius metus parodos dalyvių skaičius išaugo 150 proc., lankytojų skaičius – virš 80 proc., o dalyvaujančių pasaulio šalių skaičius išaugo daugiau nei du kartus.
ADVENTUR išsiskiria unikalia renginių programa ir savo interaktyvumu – čia susitinka turizmo verslas, turinys ir pramogos, generuojamos naujos turizmo gairės, skatinamas tarptautinis bendradarbiavimas ir turizmo paslaugų populiarinimas.
Skaityti daugiau...
 
KALĖDOS SOSTINĖJE 2017 - PROGRAMA Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kalėdų stebuklas atkeliauja į Vilnių, išguidamas neramias mintis, atpūsdamas šventinę nuotaiką ir nekantrumą šia nuotaika pasidalinti su pačiais artimiausiais. Tad išskubėję į šurmuliuojančias gatves, stabtelkit nusifotografuoti prie eglutės ir pasigrožėti senamiestį apvijusiais papuošimais, užsukit į kalėdų miestelį pasivaišinti kalėdiniais gardumynais bei karštu vynu, apsidairykit, gal pamatysit kalėdų senelį, tris karalius ar pralekiančius elfus!
 
 

Kalėdos Sostinėje – tai ištisa visai šeimai skirtų renginių girlianda. Juk Šv. Kalėdos – nuostabiausia metų šventė, kurios laukia ir maži, ir dideli!

KALĖDŲ MIESTELIS
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis