LTkatalogas

LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Spalio 13-15 d. parodos - ''Grožis 2017'' ir ''Stiliuz 2017'' Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2017 m. spalio 13-15 dienomis vyks tarptautinė grožio industrijos paroda „Grožis 2017“ bei stiliaus ir mados paroda „Stiliuz 2017“
 
 
 
Tai renginys pasiruošęs tris dienas grožiu, stiliumi ir mada šturmuoti Klaipėdos miestą. Šis renginys sutelkia vienoje vietoje, vienu laiku industrijos profesionalus. Skatina grožio ir mados industrijų plėtrą, specialistų bendradarbiavimą ir patirties dalinimąsi.
 
Išskirtinai parodų lankytojams:
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 29–spalio 1 d. vyks paroda „Mados pasažas 2017“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
MADOS PASAŽAS – tai tradicinės Lietuvos gamintojų parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ ekspozicija, pristatanti naujus, jaunus, šuolaikiškus mados kūrėjus.
2017 m. rugsėjo 29–spalio 1 d. „Žalgirio“ arenoje bus pristatyta daugiau nei 120 mados ženklų, o bendras parodos dalyvių skaičius didžiausias iki šiol – lankytojų lauks daugiau nei 280 šalies gamintojų!
 
 

EKSPOZICIJOJE:
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 8-10 d. vyks “Kauno mugė – Ruduo 2017” Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2017 m. rugsėjo 8 - 10 dienomis  į Kauno centrą sugrįš “Kauno mugė – Ruduo 2017”! 
 
 

Šį kart mugė keičia kryptį ir iį senamiesčio kelsis link Nepriklausobymės (Soboro) aikštės. Čia bus įrengta mugės scena, veiks vaikų zona, o šalia įsikurs Svečių mugė, kurioje prekiaus atvykusieji iš užsienio šalių. Mugės dienomis vyks renginys - „Pasaulio skoniai“, kuriame dalyvaus Lietuvoje veikiančios ir atvykusių šalių maitinimo įstaigos. Jos pristatys savo kraštų virtuves ir patiekalus, rengs pristatymus ir pasirodymus.
Skaityti daugiau...
 
„Rinkis priekę lietuvišką“ šiemet nustebins net pačius išrankiausius Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Jau rugsėjo 29 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje startuos kasmetinė Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, tampanti ne tik šventiška tradicija, bet ir savotišku lakmuso popierėliu naujiems produktams. Malonių staigmenų sulauks ir įnoringiausias lankytojas: nuo debatų aktualia tema, verslo inovacijų, skonio ar mados naujienų, iki pirmosios Lietuvoje šokolado meninių fotografijų ekspozicijos. 
 
 
Iššūkius aptars diskusijoje
Šiemet devintą kartą vyksiančio „Rinkis prekę lietuvišką“ renginio organizatoriai atkreipia dėmesį ne tik į pristatomas naujienas ar parodos naudą vietiniams verslininkams, bet skatina pažvelgti ir į laukiančius iššūkius. 
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 29–spalio 1 d. vyks paroda „Rinkis prekę lietuvišką 2017“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2017 m. rugsėjo 29–spalio 1 d. „Žalgirio“ arenoje vyks 9-oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kuri jau tapo tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo su savo klientais vieta. Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.


PARODOJE: didžiausias iki šiol dalyvių skaičius – 280 gamintojų!
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 1-3 d. vyks "Sostinės dienos 2017" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kaip ir kasmet rugsėjo 1 - 3 dienomis vilniečius ir miesto svečius „Sostinės dienos 2017” kviečia įsilieti į pramogų šėlsmą. 
 
 
Sostinės dienos - didžiausia Vilniaus miesto šventė, skirta visiems sostinės gyventojams ir miesto svečiams. Sostinės dienų renginiai prieinami labai didelei auditorijai, kadangi yra nemokami, todėl ši šventė yra pats masiškiausias kultūros festivalis mieste. Sostinės dienos vyksta nuo 1993 metų. Nuo 2004 m. didžiausią miesto šventę organizuoja VšĮ „Vilniaus festivaliai". 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis