LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Lapkričio 25-26 d. vyks paroda "Mano tobulos vestuvės" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Jau trečius  metus iš eilės vyksianti tobulų vestuvių paroda 2017 m. lapkričio 25 – 26 dienomis, šurmuliuos pačiame Kauno centre, „Park Inn by Radisson“ viešbutyje.
 
 
Šis renginys nepaprastai pagelbės pasiklydus tarp plataus vestuvinių paslaugų asortimento. Visos nuotakos dar vaikystėje yra svajojusios apie TOBULĄ vestuvių šventę, o vyrai, žinoma, trokšta šią mylimosios svajonę paversti realybe. Paslaptį, kaip tai padaryti, atskleisime parodoje „Mano tobulos vestuvės“.
Skaityti daugiau...
 
Keturios dienos moteriškumo Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Nesunku nuspėti, ko niūrų lapkritį Lietuvoje labiausiai laukia dailioji lytis. Taip, tikrai savo šventės! Lapkričio 9–12 d. „Žalgirio” arenos duris atvers laukiamiausia mados, stiliaus ir grožio šventė „Moters pasaulis 2017”, šiemet žymėsianti jau 15 metų jubiliejų. Šia ypatinga proga, parodos organizatoriai žada gausybę išskirtinių renginių ir staigmenų. Keturios dienos, trys aukštai, rekordinis skaičius – 410 parodos dalyvių ir viskas suksis tik apie moteris!  
 
 
 
Kasmet bene visos Lietuvos moterys ruošiasi toms ypatingoms dienoms: kai gales sau leisti pamiršti rutiną, buities rūpesčius, kalbėtis su draugėmis tik maloniomis temomis, nevaržomai domėtis ir išbandyti įvairias grožio procedūras ir be jokios sąžinės graužaties matuotis drabužius kiek tik nori. 
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 9-12 d. vyks paroda "Moters pasaulis 2017" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2017 m. lapkričio 9 - 12 dienomis vyks mados, stiliaus bei grožio paroda "Moters Pasaulis 2017"
 

UAB „Ekspozicijų centras“ maloniai kviečia apsilankyti tradicinėje 15-oje, jubiliejinėje, specializuotoje mados, stiliaus bei grožio parodoje Moters Pasaulis 2017. 
15-oje JUBILIEJINĖJE PARODOJE: 
• Didžiausias dalyvių skaičius – 410 įmonių, pristatančių mados, stiliaus ir grožio srities naujienas!
• KONFERENCIJA „Formulė: versli ir laiminga“ (lapkričio 9 d., amfiteatras).
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 24-26 d. vyks paroda "Vaikų šalis" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2017 m. lapkričio 24 – 26 dienomis vyks paroda visai šeimai „Vaikų šalis”

 
Tai vienintelė specializuota paroda Lietuvoje tėvams apie kūdikių bei ikimokyklinio amžiaus vaikų auginimą, priežiūrą ir ugdymą.
Spalvingas ir gyvas renginys apie svarbiausias gyvenimo vertybes – šeimą, vaikus, meilę ir bendravimą! 
VAIKŲ ŠALIS išsiskiria labai aiškia ir išgryninta parodos tematika. Joje eksponuojama naujausia produkcija, skirta būsimoms mamoms ir tėčiams, kūdikiams ir ikimokyklinio amžiaus vaikams. 
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 9-11 d. vyks paroda "BAF" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2017 m. lapkričio 9 - 11 dienomis vyks Baltijos maisto ir gėrimų paroda „BAF“
 

BAF – skaniausia metų paroda, maisto kultūros šventė, naujų skonių atradimų vieta ir verslo įvykis, suburiantis gero maisto ir gėrimų gamintojus, žinovus bei vartotojus. Tik čia atrasite naujų produktų, kurių dar nėra parduotuvių lentynose.
Į parodą kviečiame visus, kurie mėgsta pasinerti į kulinarinius nuotykius, eksperimentuoti virtuvėje, mėgautis kokybišku maistu ir gėrimais, atrasti naujas maisto kultūras.
Skaityti daugiau...
 
Spalio 21-22 d. vyks vestuvių paroda IŠTEKU.LT Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Vestuvių paroda IŠTEKU.LT šiemet keliasi į naujas, dar didesnes patalpas. Šiemet būsimi jaunavedžiai savo vestuves susiplanuoti galės spalio 21-22 dienomis LITEXPO parodų rūmuose.
Dvi dienas šimtai vestuvių ir renginių organizatorių, paslaugų tiekėjų, vestuvinių suknelių kūrėjų, nuomotojų, fotografų, šventės vietos atstovų, vestuvių užsienyje ir Lietuvoje planuotojų ir kitų su vestuvėmis susijusių atstovų jaunavedžių lauks ką tik renovuotose 1 ir 2 „Litexpo“ salėse. 
 
 
KAS JŪSŲ LAUKIA?
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis