LTkatalogas

LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Gegužės 24-26 d. vyk žemės ūkio ir maisto pramonės paroda "AgroBalt 2018" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 m. gegužės 24-26 dienomis Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyks 22-oji tarptautinė specializuota žemės ūkio ir maisto pramonės paroda "AgroBalt 2018".
 
 
Lankytojai parodoje galės susipažinti ir paragauti naujausių, ekologiškų, tautinio paveldo ir kitokių išskirtinių produktų.  Bus galimybė įsigyti pačių įvairiausių sodinukų, sėklų, bitininkystės produktų ir pan. Numatoma pristatyti tradicinius amatus, šalies kulinarinį paveldą, kaimo turizmo privalumus.
Parodoje veiks Veislinių gyvulių ekspozicija, ūkininkų turgelis, lauko kavinių alėja, atrakcijos ir pramogos vaikams. Parodos programoje – ir Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirti renginiai.
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 20-22 d. Kauno senamiestyje vyks Kauno mugė Pavasaris '2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
„Kauno mugė Pavasaris – 2018“, balandžio 20 – 22 dienomis šurmuliuos senamiestyje, kviesdama atrasti ne tik lietuvišką gastronominę įvairovę, tautinio paveldo meistrų, menininkų ir amatininkų sukurtus kūrinius, įdomias, atraktyvias edukacines veiklas, bet ir netikėtas, bendrystę skatinančias, pramogas.
 
 
 
Šiais metais Laisvės alėjoje prasideda rekonstrukcijos darbai, tad  Kauno mugė iš miesto centro keliasi į senamiestį. 
Mugė prasidės nuo  E. Ožeškienės – Vilniaus gatvių sankryžos ir tęsis senamiesčiu iki Rotušės aikštės, M. Valančiaus g. bei A. Jakšto g., bei Kauno pilies ir restorano „Žemyn upe“.
Skaityti daugiau...
 
Balndžio 22-22 d. vyks paroda Super Namai 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 m. balandžio 20-22 d. “Siemens” Arenoje organizuojama 7-oji statybos ir interjero paroda SUPER NAMAI "2018
 
 

Parodos tema: Stogai, fasadai.
Parodos naujienos:
 Konferencija projektuotojams ir statybų vadovams - "STOGAI. Architektūrinės ir technologinės naujienos".
 Naujos mokomosios-praktinės knygos "Statybų vadovas. Stogai" pristatymas.  
Skaityti daugiau...
 
KAUNO HANZOS DIENOS 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kauno miesto gimtadienis – vienas iš žymiausių Kauno kultūrinių renginių, organizuojamų jau keletą metų iš eilės. 2018 m. sueina 610 metų nuo Kauno miestui labai svarbios datos – Magdeburgo teisių suteikimo. Kaunas yra vienintelis Lietuvos miestas, dabar priklausantis Naujosios Hanzos miestų sąjungai, tad šventei suteikia viduramžišką tapatybę išskiria šią šventę iš visų kitų Lietuvos miestų švenčių. Žiūrovai kviečiami susipažinti su to laiko kultūra, muzika, šokiais, vaidinimais, žaidimais, amatais, riteriais, kurie kovoja tarptautiniame turnyre Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti.
 
 
 
PROGRAMA:
2018 m. gegužės 18–20 d.
Skaityti daugiau...
 
2018 balandžio 25-28 d. vyks paroda Resta" 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 balandžio 25 - 8 dienomis vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų paroda Resta" 2018
 
 

RESTA – skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Parodoje kasmet pristatomi skaitmeniniai sprendimai ir statybų sektoriaus naujovės, medžiagos, įranga ir įrankiai bei aplinkotvarkos tendencijos.

Parodai RESTA - 25-eri!
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 12-15 d. vyks parodos "Energetika 2018" ir "Statyba 2018" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 m. balandžio 12-15 dienomis vyks tarptautinė energetikos ir energiją tausojančių technologijų paroda "ENERGETIKA 2018" pirmą kartą organizuojama Lietuvoje, vyks kartu su tradicine paroda "STATYBA 2018". 
 
 

"Energetika 2018" parodos tikslas - pristatyti verslui ir visuomenei esminius pokyčius energetinio efektyvumo srityje ir energetikos sektoriuje. "Statyba 2018" parodos tikslas - skatinti statybų sektoriaus plėtrą, ekonominius ryšius, investicijas ir verslo praktikos mainus pietryčių Baltijos jūros regione.
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis