LTkatalogas

LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Balandžio 20-22 d. Kauno senamiestyje vyks Kauno mugė Pavasaris '2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
„Kauno mugė Pavasaris – 2018“, balandžio 20 – 22 dienomis šurmuliuos senamiestyje, kviesdama atrasti ne tik lietuvišką gastronominę įvairovę, tautinio paveldo meistrų, menininkų ir amatininkų sukurtus kūrinius, įdomias, atraktyvias edukacines veiklas, bet ir netikėtas, bendrystę skatinančias, pramogas.
 
 
 
Šiais metais Laisvės alėjoje prasideda rekonstrukcijos darbai, tad  Kauno mugė iš miesto centro keliasi į senamiestį. 
Mugė prasidės nuo  E. Ožeškienės – Vilniaus gatvių sankryžos ir tęsis senamiesčiu iki Rotušės aikštės, M. Valančiaus g. bei A. Jakšto g., bei Kauno pilies ir restorano „Žemyn upe“.
Skaityti daugiau...
 
Balndžio 22-22 d. vyks paroda Super Namai 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 m. balandžio 20-22 d. “Siemens” Arenoje organizuojama 7-oji statybos ir interjero paroda SUPER NAMAI "2018
 
 

Parodos tema: Stogai, fasadai.
Parodos naujienos:
 Konferencija projektuotojams ir statybų vadovams - "STOGAI. Architektūrinės ir technologinės naujienos".
 Naujos mokomosios-praktinės knygos "Statybų vadovas. Stogai" pristatymas.  
Skaityti daugiau...
 
Visų laikų geriausia Ž.B.Moljero komedija „Skapeno klastos“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Būtent čia, Užupio dramos teatro spektaklyje “Skapeno klastos“, vėl išgirsime garsiąją frazę „Ko jį velnias nešė į tą galerą?“. Kūrybinė grupė atgaivina geriausią visų laikų komediją ir kviečia kartu teatro aktoriais persikelti į įspūdingų situacijų Baroko komediją.
 
 
 
Žiūrovai spektaklio metu visuomet atsipalaiduoja ir mėgaujasi komedija. Na o Užupio teatro kūrybinei grupei visuomet malonu matyti žiūrovus, kupinus teigiamų emocijų, kurios veda žmoniją tik pirmyn! 
Skaityti daugiau...
 
2018 balandžio 25-28 d. vyks paroda Resta" 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 balandžio 25 - 8 dienomis vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų paroda Resta" 2018
 
 

RESTA – skirta visiems statantiems, remontuojantiems ir renovuojantiems. Parodoje kasmet pristatomi skaitmeniniai sprendimai ir statybų sektoriaus naujovės, medžiagos, įranga ir įrankiai bei aplinkotvarkos tendencijos.

Parodai RESTA - 25-eri!
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 12-15 d. vyks parodos "Energetika 2018" ir "Statyba 2018" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 m. balandžio 12-15 dienomis vyks tarptautinė energetikos ir energiją tausojančių technologijų paroda "ENERGETIKA 2018" pirmą kartą organizuojama Lietuvoje, vyks kartu su tradicine paroda "STATYBA 2018". 
 
 

"Energetika 2018" parodos tikslas - pristatyti verslui ir visuomenei esminius pokyčius energetinio efektyvumo srityje ir energetikos sektoriuje. "Statyba 2018" parodos tikslas - skatinti statybų sektoriaus plėtrą, ekonominius ryšius, investicijas ir verslo praktikos mainus pietryčių Baltijos jūros regione.
Skaityti daugiau...
 
Ateities miesto vizija parodoje „Namų pasaulis 2018“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Balandžio 5–8 d., Kauno „Žalgirio“ arenoje  statybų sezoną atidarys kasmetinė statybų, interjero bei baldų paroda „Namų pasaulis 2018“.
Šiemet renginys vyks jau 25-ąjį kartą ir žada išties daug įspūdžių: naujausi statybų projektai, nekilnojamo turto pasiūlymai bei šiuolaikiški interjero sprendimai. 
 
 
Įsirengdamas savo namus  kiekvienas siekiame ilgaamžiškumo ir komforto, todėl svarbu atkreipti dėmesį į daugelį dalykų: stogo konstrukcijas, grindų dangų skirtumus, apdairiai pasirinkti šildymo sistemą, apdailos medžiagas. Taip pat norisi, kad būstas ne tik atitiktų aukštos kokybės standartus, bet ir taptų išskirtiniu, tad visada patariama atsižvelgti į naujausias interjero dizaino kryptis bei netradicinius sprendimus jaukiai erdvei sukurti. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis