LTkatalogas

Reklaminis skydelis
LTkatalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Medienos gaminiai, lauko baldai Spausdinti
Apželdinimas, aplinkotvarka, sodybų gerbūvis
Kinivarpa, UAB įkurta 2002 metais Šilalės mieste, su gamybine baze Tauragės rajono Žygaičių miestelyje. Šiuo metu įmonėje dirba 40 kvalifikuotų darbuotojų. Įmonės pagrindinė veikla – tarinių ruošinių ir lentučių gamyba.
 
 

Taip pat pagal užsakymus pjauname įvairių matmenų statybinę medieną bei gaminame lauko baldus, pavėsines, pirtis, supynes, šulinių apdailas, lauko tualetus, skiedras stogams.
Lauko baldai gaminami iš ąžuolo medienos ir yra pritaikyti lauko sąlygoms, ilgaamžiai.
Skaityti daugiau...
 
Kylanti lietuviško gaminio vertė parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2018“ Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Simboliška, jog švenčiant tėvynės šimtmetį, Lietuvos gamintojų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ taip pat švenčia – skaičiuoja jau 10 metus! Todėl paskutinį rugsėjo savaitgalį, 28–30 d., į Žalgirio areną sugužės galybė šalies patriotų: vieni iš solidarumo vietinei produkcijai, kiti iš smalsumo ar praktiškumo. 
 
 
Naujausi šalies gaminiai ir aukso medaliai geriausiems 
Kaip visuomet, paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ sudomina įvairialypiškumu: naujų produktų degustacijomis, kosmetikos ir buitinės chemijos naujovėmis, aprangos ir aksesuarų įvairove, moderniais sprendimais namams ir interjerui. Taip pat lankytojų lauks ir mados kūrėjų erdvė „Mados pasažas“, kur net įnoringiausias vartotojas galės atrasti lietuvių dizainerių vienetinių drabužių ir išskirtinių stiliaus detalių.
Skaityti daugiau...
 
Rugpjūčio 31 - rugsėjo 2 d. kviečia Sostinės dienos 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Pirmąjį rudens savaitgalį Vilnių ir vėl užlies didžiausias muzikos ir kultūros festivalis, kasmet sostinės širdyje suburiantis gausybę vilniečių ir miesto svečių. Šįmet „Sostinės dienos“ neeilinės – jos ne tik 25-osios, bet ir sutampa su Lietuvos atkūrimo 100-mečiu, tad renginių ir muzikinių pasirodymų gausa nustebins kiekvieną. Šventės organizatoriai ragina kalendoriuje pasižymėti rugpjūčio 31 – rugsėjo 2 d. ir pasinerti į miesto erdves ir žmonių mintis užpildantį festivalį.
 
 
 
Šiemet „Sostinės dienose“ koncertuos daugiau kaip 70 atlikėjų bei grupių net keturiose šventės scenose, tačiau ir be to šventėje pramogų atras kiekvienas – ne tik melomanas, bet ir iškirtinio dizaino mėgėjas, sporto, kultūros, gero maisto entuziastas ar mieste papramogauti susiruošusios šeimos su vaikais.
Skaityti daugiau...
 
Lapkričio 8-11 d. vyks paroda "Moters pasaulis 2018" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2018 m. Lapkričio 8 - 11 dienomis UAB „Ekspozicijų centras“ maloniai kviečia į tradicinę 16-ąją mados, stiliaus bei grožio parodą „MOTERS PASAULIS 2018“ !


PARODOJE „MOTERS PASAULIS 2018“ 
 Mados, stiliaus, grožio įmonių naujienos!
 Šventinis renginys „Su gimtadieniu, Lietuva!“
 Konferencija  „Formulė: versli ir laiminga. Be streso.“
Skaityti daugiau...
 
Rugsėjo 28-30 d. kviečiame į parodą Rinkis prekę lietuvišką 2018 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
10–oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ – tradicinė Lietuvos gamintojų susitikimo su savo klientais vieta. Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

 
Parodoje:
 - parodos aukso medaliais apdovanotų gaminių pristatymas
 - naujų produktų degustacijos
 - naujos aprangos ir avalynės kolekcijos
 - modernūs sprendimai namams, interjerui
 - Mados kūrėjų erdvė MADOS PASAŽAS
Skaityti daugiau...
 
Rygoje atidarytas mainingo viešbutis Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Europoje sparčiai populiarėja mainingo viešbučiai – duomenų centrai, kuriuose patogu ir saugu laikyti mainingui reikalingą įrangą. Kad kriptovaliutų rinkimo įrangos netektų laikyti namuose ir pačiam ieškoti patalpų bei jas įrengti, mažieji ir vidutiniai maineriai pirmumą teikia specialiai tam įrengtiems kompleksams. 
 
 
 
Vis daugiau žmonių, kurie neturėjo visiškai nieko bendra su kriptovaliutų pasauliu, šiandien tampa aktyviais kriptovaliutų kasėjais (maineriais). Mainingo viešbutis užtikrina visą paslaugų, reikalingų mainingui – nuo pirkimo iki prijungtos technikos priežiūros, rinkinį. Duomenų centro infrastruktūra įrengta čia pat Rygoje. Siūlomos patalpos, kuriose yra galinga ventiliavimo sistema, specialiai įrengti jūriniai konteineriai (apie 6 m ilgio) su prijungtu 150 kilovatų el. maitinimu. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis