LTkatalogas

Virtualus įmonių katalogas - įmonės, įstaigos, kontaktai, informacija, naujienos, renginiai
Gegužės 20-22 d. - Kauno Hanza dienos 2016 Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
Kaune vyks tradicinės "Kauno Hanza dienos 2016" sukviesiančios į miesto senamiestį ir centrą gausybę įvairaus amžiaus miestiečių ir miesto svečių.

 
Kauno miesto gimtadienis - vienas iš žymiausių Kauno kultūrinių renginių, organizuojamų jau keletą metų iš eilės. 2016 m. sueina 608 metai nuo Kauno miestui labai svarbios datos – Magdeburgo teisių suteikimo. Kaunas yra vienintelis Lietuvos miestas, dabar priklausantis Naujosios Hanzos miestų sąjungai, tad šventei suteikia viduramžiška tapatybė išskiria šią šventę iš visų kitų Lietuvos miestų švenčių. Žiūrovai kviečiami susipažinti su to laiko kultūra, muzika, šokiais, vaidinimais, žaidimais, amatais, riteriais, kurie kovoja tarptautiniame turnyre Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 18-20 d. - tarptautinė paroda "Mechanika 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. gegužės 18 - 20 dienomis vyks II-oji tarptautinė transporto priemonių detalių, įrangos, remonto, aksesuarų, puošybos paroda skirta transporto įrangos, detalių tiekėjams, importuotojams, transporto remonto ir aptarnavimo įmonių atstovams, transporto parkų savininkams.
 
 
Parodos tikslai – įmonėms, remontuojančioms ir aptarnaujančioms transporto priemones pristatyti naujus produktus, įrengimus ir paslaugas, kurios padėtų stiprinti automechanikos sektorių, gerintų paslaugų ir aptarnavimo kokybę, skatintų konkurencingumą ir keltų automechanikos sektoriaus specialistų kvalifikaciją.
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 14-17 d. vyks paroda "Inter Deco 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. balandžio 14 - 17 dienomis vyks namų interjero ir dizaino paroda "Inter Deco 2016"
 
 
 
Parodos vizija - išskirtinė, nuolatos atsinaujinati paroda, suburianti vienoje vietoje, visus neabejingus inovatyvioms interjero ir dizaino idėjoms. Praėjusių metų patirtis rodo, jog šios parodos pagrindinis lankytojų segmentas – interjero specialistai ir asmenys kuriantys savo gyvenamąją erdvę. Renginio metu bus skatinama suprasti interjero vaidmenį namuose, kaip pokyčius, kurie tarnauja teigiamai savijautai namų terpėje.
Skaityti daugiau...
 
Gegužės 18-20 d. paroda "Balttechnika 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. gegužės 18-20 dienomis vyk 24-oji Tarptautinė specializuota gamybos, inovacijų ir inžinerinių sprendimų paroda "Balttechnika 2016"
 
 
 
PARODOS AKCENTAS– GYNYBOS IR VIDAUS SAUGUMO PRAMONĖS POTENCIALAS LIETUVOJE: Lietuvos gamybos ir paslaugų teikimo potencialas, bendradarbiavimo su užsienio partneriais galimybės, inovacijos bei Lietuvos mokslo pasiekimų pritaikymas gynybos ir saugumo pramonės srityse bei kita.
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 14-17 d. vyks paroda "Individuali statyba 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. balandžio 14 - 17 dienomis vyks XXIV-oji tarptautinė statybų verslo paroda "Individuali statyba 2016"
 
 
 
Ilgiausiai šalyje gyvuojanti ir viena didžiausių parodų Lietuvoje siekia suvienyti visus suinteresuotus asmenis. Nuo kūrybos iki statybos, nuo idėjos iki įgyvendinimo.
Renginys skirtas visai statybų pramonei. Ieškoti, kalbėtis, planuoti, mokytis ir vystyti verslą, atsakant į klausimus: ką, kada, kur ir kaip mes statome ateitį.
Skaityti daugiau...
 
Balandžio 14-17 d. vyks paroda "Mano sodas 2016" Spausdinti
Pagrindiniai straipsniai
2016 m. balandžio 14 - 17 dienomis vyks sodo aplinkos puoselėjimo ir praktinių idėjų mugė "Mano Sodas 2016"
 
 
Sodo, daržo ir aplinkos tvarkymo tendencijos bei naujovės kiekvienam tikrai mylinčiam sodą ir norinčiam jį pražydinti naujomis spalvomis. Šeštą kartą organizuojamas renginys skirtas ne tik specialistui - sodininkui, bet ir floristui, sveikos ir žalios aplinkos entuziastui. 
Skaityti daugiau...
 
<< Pradžia < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > Paskutinis >>

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

REKLAMA

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis